POWERleaf LINE

Współczesne rolnictwo nastawione jest na maksymalne wykorzystanie genetycznego potencjału uprawianych gatunków i odmian roślin. Intensywne działania agrotechniczne jakim poddajemy nasz ekosystem: uprawa roli, nawożenie, coroczny obsiew uszlachetnionymi gatunkami roślin, pielęgnacja i ochrona przed agrofagami wymagają szeregu przemyślanych decyzji.

Realizując naszą misję przekazujemy w Państwa ręce nową markę nawozów POWERLeaf, dedykowanych do nalistnego dostarczania składników odżywczych. W ofercie znajdziecie Państwo produkty innowacyjne jak również rozwiązania tradycyjne, które pozwolą zintensyfikować produkcję i racjonalnie zarządzać ponoszonymi na jej rzecz kosztami.

 

Katalog POWERleaf AMINO 

Katalog POWERleaf LINE

 

POWERleaf AMINO

Specjalistycznym nawozem o wysokiej zawartości łatwo przyswajalnych składników, wzbogaconym o aminokwasy, witaminy oraz naturalne bioregulatory roślinne.

POWERleaf AMINO jest specjalistycznym nawozem o wysokiej zawartości łatwo przyswajalnych składników, wzbogaconym o aminokwasy, witaminy oraz naturalne bioregulatory roślinne

Zastosowany w najbliższym czasie na rośliny uprawne działa nie tylko zapobiegawczo, ale także interwencyjnie, w momencie pojawienia się niekorzystnych czynników. Zalecamy stosowanie nawozu również po ustaniu warunków stresowych w celu wzmocnienia procesu regeneracji roślin.

PDF

Wróć