POWERleaf LINE

Współczesne rolnictwo nastawione jest na maksymalne wykorzystanie genetycznego potencjału uprawianych gatunków i odmian roślin. Intensywne działania agrotechniczne jakim poddajemy nasz ekosystem: uprawa roli, nawożenie, coroczny obsiew uszlachetnionymi gatunkami roślin, pielęgnacja i ochrona przed agrofagami wymagają szeregu przemyślanych decyzji.

Realizując naszą misję przekazujemy w Państwa ręce nową markę nawozów POWERLeaf, dedykowanych do nalistnego dostarczania składników odżywczych. W ofercie znajdziecie Państwo produkty innowacyjne jak również rozwiązania tradycyjne, które pozwolą zintensyfikować produkcję i racjonalnie zarządzać ponoszonymi na jej rzecz kosztami.

Katalog POWERleaf LINE

 

 

POWERleaf RZEPAK+

Mineralny, mocno skoncentrowany nawóz zawiesinowy z dużą zawartością boru, wzbogacony o makro i mikroelementy. Gwarantuje szczególnie efektywne pobieranie boru przez rośliny. Dzięki zawartości dodatkowych składników nawozowych, redukuje fizjologiczne stresy roślin w młodych stadiach rozwojowych, powodowanych np. niedostateczną wilgotnością, przymrozkami. Produkt zawiera EPIBRASINOLID.

Kompletny produkt dla profesjonalistów Kompletny produkt dla profesjonalistów POWERleaf RZEPAK+ jest szczególnie polecany w uprawach, w których niedobór boru występuje razem z niedoborami innych mikroelementów. Nawóz wpływa na merystemy wzrostowe roślin i reguluje podział, wzrost oraz rozwój komórek, poprawia kwitnienie i zawiązywanie owoców. Rzepak+ zawiera duże ilości azotu i fosforu. Dodatek specjalnych środków wspomagających przyleganie i przyczepność do liści gwarantuje dużą odporność na zmywanie, poprawia absorpcję składników i ekonomikę stosowania.

Produkt dedykowany głównie w uprawie gatunków o dużym zapotrzebowaniu na bor.

  • Kompletny nawóz dolistny o bardzo wysokiej zawartości fosforu, boru oraz manganu.
  • Zastosowany na roślinę daje natychmiastowe efekty, dzięki wysokiej zawartości makroelementów (azot i fosfor) oraz mikroelementów (bor, mangan).
  • Szybka aplikacja wiosenna (zaraz po ruszeniu wegetacji) zapewnia roślinom doskonały start, głównie dzięki wysokiej koncentracji makro i mikroelementów

Wróć