POWERleaf LINE

Współczesne rolnictwo nastawione jest na maksymalne wykorzystanie genetycznego potencjału uprawianych gatunków i odmian roślin. Intensywne działania agrotechniczne jakim poddajemy nasz ekosystem: uprawa roli, nawożenie, coroczny obsiew uszlachetnionymi gatunkami roślin, pielęgnacja i ochrona przed agrofagami wymagają szeregu przemyślanych decyzji.

Realizując naszą misję przekazujemy w Państwa ręce nową markę nawozów POWERLeaf, dedykowanych do nalistnego dostarczania składników odżywczych. W ofercie znajdziecie Państwo produkty innowacyjne jak również rozwiązania tradycyjne, które pozwolą zintensyfikować produkcję i racjonalnie zarządzać ponoszonymi na jej rzecz kosztami.

Katalog POWERleaf LINE

 

 

POWERleaf KUKURYDZA+

Mineralny nawóz zawiesinowy z dużą zawartością kluczowych dla roślin składników pokarmowych, zwłaszcza fosforu oraz mikroelementów, w szczególności cynku. Nadaje się do zapobiegawczego stosowania, ale także interwencyjnie, w momencie objawienia się deficytu. Dodatkowo wzbogacony jest o wysokiej jakości adiuwanty, które poprawiają właściwości cieczy roboczej. Produkt zawiera EPIBRASINOLID.

POWERleaf KUKURYDZA+ przeznaczony jest do stosowania w uprawach rolniczych, warzywniczych i sadowniczych. Zapewnia roślinom prawidłowy rozwój, stymuluje wzrost ich odporności na warunki stresowe i chroni przed ich negatywnymi skutkami. Produkt dedykowany głównie w uprawie kukurydzy, do stosowania w okresie wiosny.

  • Kompletny nawóz dolistny o bardzo wysokiej zawartości fosforu oraz cynku.
  • Doskonały nawóz do stosowania w uprawie kukurydzy, a zawarte w nim mikroelementy (Cu, Fe, Mn, Zn) są w pełni schelatowane.
  • Idealny nawóz do stosowania we wczesnych fazach rozwojowych roślin – zapewnia prawidłowy rozwój roślin nawet podczas wczesnowiosennych chłodów.

Wróć