POWERleaf LINE

Współczesne rolnictwo nastawione jest na maksymalne wykorzystanie genetycznego potencjału uprawianych gatunków i odmian roślin. Intensywne działania agrotechniczne jakim poddajemy nasz ekosystem: uprawa roli, nawożenie, coroczny obsiew uszlachetnionymi gatunkami roślin, pielęgnacja i ochrona przed agrofagami wymagają szeregu przemyślanych decyzji.

Realizując naszą misję przekazujemy w Państwa ręce nową markę nawozów POWERLeaf, dedykowanych do nalistnego dostarczania składników odżywczych. W ofercie znajdziecie Państwo produkty innowacyjne jak również rozwiązania tradycyjne, które pozwolą zintensyfikować produkcję i racjonalnie zarządzać ponoszonymi na jej rzecz kosztami.

 

Katalog POWERleaf AMINO 

Katalog POWERleaf LINE

 

POWERleaf Bor

Płynny, jednoskładnikowy nawóz dolistny z wysoką zawartością boru w postaci boroetanoloaminy.

POWERleaf BOR przeznaczony jest do profilaktycznego i interwencyjnego uzupełniania niedoborów boru. Organiczna forma boru - boroetanoloamina gwarantuje wysoką przyswajalność składnika i sprawia, że jest on szybko pobierany przez rośliny.

POWERleaf BOR skutecznie zapobiega niedoborom boru w okresach wzmożonego zapotrzebowania roślin. Efektywnie uzupełnia jego niedobór na glebach lekkich, ubogich w ten pierwiastek oraz na glebach o średniej zasobności w bor gdzie rośliny odczuwają jego brak z powodu niskich temperatur, niedoboru wody lub ze względu na pH gleby przekraczające 6,5. Dawkę nawozu należy zastosować do fazy rozwoju roślin. Ponieważ bor nie jest pierwiastkiem przemieszczającym się w roślinie dawki należy dzielić i dostarczać sukcesywnie w całym okresie zapotrzebowania na ten pierwiastek. Nigdy nie przekraczać zalecanej dawki. Płynna postać umożliwia łatwe dozowanie i idealne rozpuszczanie nawozu w wodzie w dowolnym stężeniu. Nie zakwasza cieczy roboczej.

PDF

Wróć