POWERleaf LINE

Współczesne rolnictwo nastawione jest na maksymalne wykorzystanie genetycznego potencjału uprawianych gatunków i odmian roślin. Intensywne działania agrotechniczne jakim poddajemy nasz ekosystem: uprawa roli, nawożenie, coroczny obsiew uszlachetnionymi gatunkami roślin, pielęgnacja i ochrona przed agrofagami wymagają szeregu przemyślanych decyzji.

Realizując naszą misję przekazujemy w Państwa ręce nową markę nawozów POWERLeaf, dedykowanych do nalistnego dostarczania składników odżywczych. W ofercie znajdziecie Państwo produkty innowacyjne jak również rozwiązania tradycyjne, które pozwolą zintensyfikować produkcję i racjonalnie zarządzać ponoszonymi na jej rzecz kosztami.

 

Katalog POWERleaf AMINO 

Katalog POWERleaf LINE

 

POWERleaf CYNK

Płynny, jednoskładnikowy nawóz dolistny z wysoką zawartością cynku, kompleksowany kwasem organicznym.

POWERleaf CYNK przeznaczony jest do profilaktycznego i interwencyjnego uzupełniania niedoborów cynku. Kompleksowanie cynku kwasem organicznym oraz nowoczesna formulacja gwarantują wysoką przyswajalność składnika, sprawiają że jest on szybko pobierany i przemieszczany w roślinach.

POWERleaf CYNK poprawia odporność roślin na patogeny i czynniki stresowe. Skutecznie zapobiega niedoborom cynku w okresach wzmożonego zapotrzebowania roślin oraz w warunkach ograniczonego pobierania tego pierwiastka przez korzeń. Płynna postać umożliwia łatwe dozowanie i idealne rozpuszczanie nawozu w wodzie w dowolnym stężeniu.

PDF

Wróć