POWERleaf LINE

Współczesne rolnictwo nastawione jest na maksymalne wykorzystanie genetycznego potencjału uprawianych gatunków i odmian roślin. Intensywne działania agrotechniczne jakim poddajemy nasz ekosystem: uprawa roli, nawożenie, coroczny obsiew uszlachetnionymi gatunkami roślin, pielęgnacja i ochrona przed agrofagami wymagają szeregu przemyślanych decyzji.

Realizując naszą misję przekazujemy w Państwa ręce nową markę nawozów POWERLeaf, dedykowanych do nalistnego dostarczania składników odżywczych. W ofercie znajdziecie Państwo produkty innowacyjne jak również rozwiązania tradycyjne, które pozwolą zintensyfikować produkcję i racjonalnie zarządzać ponoszonymi na jej rzecz kosztami.

 

Katalog POWERleaf AMINO 

Katalog POWERleaf LINE

 

POWERleaf MANGAN

Płynny, jednoskładnikowy nawóz dolistny z wysoką zawartością manganu, kompleksowanego kwasem organicznym.

POWERleaf MANGAN przeznaczony jest do profilaktycznego i interwencyjnego uzupełniania niedoborów manganu. Kompleksowanie manganu kwasem organicznym oraz nowoczesna formulacja gwarantują wysoką przyswajalność składnika sprawiają, że jest on szybko pobierany i przemieszczany w roślinach.

POWERleaf MANGAN zwiększa plony i poprawia ich jakość. Skutecznie zapobiega niedoborom manganu w okresach wzmożonego zapotrzebowania roślin oraz w warunkach ograniczonego pobierania tego pierwiastka przez korzeń. Płynna postać umożliwia łatwe dozowanie i idealne rozpuszczanie nawozu w wodzie w dowolnym stężeniu.

Zalecenia dawkowania:
Ponieważ mangan nie jest pierwiastkiem przemieszczającym się w roślinie dawki należy dzielić i dostarczać sukcesywnie w całym okresie zapotrzebowania na ten pierwiastek. W przypadku stwierdzenia niedoboru manganu należy stosować dawki o 50% większe od zalecanych, zabieg powtórzyć po 10-14 dniach. Dawkę nawozu należy dostosować do fazy rozwoju rośliny.

PDF

Wróć