POWERleaf LINE

Współczesne rolnictwo nastawione jest na maksymalne wykorzystanie genetycznego potencjału uprawianych gatunków i odmian roślin. Intensywne działania agrotechniczne jakim poddajemy nasz ekosystem: uprawa roli, nawożenie, coroczny obsiew uszlachetnionymi gatunkami roślin, pielęgnacja i ochrona przed agrofagami wymagają szeregu przemyślanych decyzji.

Realizując naszą misję przekazujemy w Państwa ręce nową markę nawozów POWERLeaf, dedykowanych do nalistnego dostarczania składników odżywczych. W ofercie znajdziecie Państwo produkty innowacyjne jak również rozwiązania tradycyjne, które pozwolą zintensyfikować produkcję i racjonalnie zarządzać ponoszonymi na jej rzecz kosztami.

 

Katalog POWERleaf AMINO 

Katalog POWERleaf LINE

 

POWERleaf MOLIBDEN

Płynny, jednoskładnikowy nawóz dolistny z wysoką zawartością molibdenu w postaci soli całkowicie rozpuszczalnej w wodzie.

POWERleaf MOLIBDEN przeznaczony jest do profilaktycznego i interwencyjnego uzupełniania niedoborów molibdenu. Bardzo dobra rozpuszczalność soli- molibdenianu amonu i nowoczesna formulacja gwarantują wysoką przyswajalność nawozu, sprawiają że jest on szybko pobierany i przemieszczany w roślinach.

POWERleaf MOLIBDEN skutecznie zapobiega niedoborom molibdenu w okresach wzmożonego zapotrzebowania roślin, oraz w warunkach ograniczonego pobierania tego pierwiastka przez korzeń. Płynna postać umożliwia łatwe dozowanie i idealne rozpuszczanie nawozu w wodzie w dowolnym stężeniu.

Zalecenia dawkowania:
Dawkę nawozu należy dostosować do fazy rozwoju rośliny. W przypadku stwierdzenia niedoborów mikroelementów należy stosować dawki o 50% większe od zalecanych, zabieg powtórzyć po 10-14 dniach.

PDF

Wróć