POWERleaf LINE

Współczesne rolnictwo nastawione jest na maksymalne wykorzystanie genetycznego potencjału uprawianych gatunków i odmian roślin. Intensywne działania agrotechniczne jakim poddajemy nasz ekosystem: uprawa roli, nawożenie, coroczny obsiew uszlachetnionymi gatunkami roślin, pielęgnacja i ochrona przed agrofagami wymagają szeregu przemyślanych decyzji.

Realizując naszą misję przekazujemy w Państwa ręce nową markę nawozów POWERLeaf, dedykowanych do nalistnego dostarczania składników odżywczych. W ofercie znajdziecie Państwo produkty innowacyjne jak również rozwiązania tradycyjne, które pozwolą zintensyfikować produkcję i racjonalnie zarządzać ponoszonymi na jej rzecz kosztami.

 

Katalog POWERleaf AMINO 

Katalog POWERleaf LINE

 

POWERleaf PRO6

Płynny, wieloskładnikowy nawóz dolistny zawierający chelaty EDTA: miedzi, żelaza, manganu, cynku oraz molibden, bor i azot.

POWERleaf PRO 6 przeznaczony jest do profilaktycznego i interwencyjnego uzupełniania niedoborów mikroelementów. Chelaty EDTA, zawarty w nawozie azot i nowoczesna formulacja gwarantują wysoką przyswajalność nawozu, sprawiają że jest on szybko pobierany i przemieszczany w roślinach.

POWERleaf PRO 6 skutecznie zapobiega niedoborom mikroelementów w okresach wzmożonego zapotrzebowania roślin oraz w warunkach ograniczonego pobierania tych pierwiastków przez korzeń. Precyzyjnie zbilansowana kompozycja substancji odżywczych, zapewnia szybkie i efektywne odżywienie roślin. Płynna postać umożliwia łatwe dozowanie i idealne rozpuszczanie nawozu w wodzie w dowolnym stężeniu. Poprawia właściwości cieczy roboczej w opryskiwaczu.

PDF

Wróć