Polish Agro Sp. z o.o. ZATRUDNI PRACOWNIKÓW

POLISH AGRO to wyjątkowe miejsce dla ludzi z pasją.

Wiemy, że najcenniejszy kapitał naszej Spółki to kapitał ludzki. Dzięki niemu rozwijamy się i odnosimy sukcesy. 

Dbamy o przyjazne i partnerskie stosunki w pracy, doceniamy wiedzę i doświadczenie. Połączenie doświadczenia z młodością tworzy Zespół potrafiący skutecznie zrealizować odważne projekty.


Zatrudniamy najlepszych i staramy się zapewnić im najlepsze warunki rozwoju. Gwarantujemy możliwość samorealizacji i dogodne warunki pracy.

W codziennej pracy przestrzegamy „Kodeksu Etyki Pracownika”, który przejrzyście określa zasady postępowania zarówno w relacjach z Kontrahentami, jak i w stosunkach wewnętrznych.

Nasze naczelne zasady to: równość, szacunek, przejrzystość i wzajemne zaufanie.

Spółka dba o rozwój swoich Pracowników poprzez realizację licznych programów szkoleniowych opartych na doświadczeniach Grupy Danish Agro. Rozwijamy się zarówno w zakresie specjalistycznych tematów z dziedziny produktów dla rolnictwa jak i rozwoju personalnego. Organizujemy konkursy i kampanie sprzedażowe, których celem jest zwiększenie motywacji i zaangażowania Pracowników przy realizacji celów Spółki.

Oprócz ludzi z doświadczeniem Spółka stawia również na młodych - po studiach lub w ich trakcie proponując udział w programach rozwoju dedykowanych osobom wchodzącym na rynek pracy.

Jeśli jesteś zorientowany na osiąganie sukcesów,

Jeśli Twoja praca to Twoja pasja,

Jeżeli chcesz pracować w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole,

Dołącz do nas!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy i złożenia aplikacji.

Szukamy pracowników na stanowiska:

Doradca Agrotechniczny