We are hiring!

W Polish Agro cenimy dynamikę, energię i chęć rozwoju!


Dbamy o przyjazne i partnerskie stosunki w pracy, doceniamy wiedzę i doświadczenie. Połączenie doświadczenia z młodością tworzy Zespół potrafiący skutecznie zrealizować odważne projekty.

Zatrudniamy najlepszych i staramy się zapewnić im najlepsze warunki rozwoju. Gwarantujemy możliwość samorealizacji i dogodne warunki pracy.

W codziennej pracy przestrzegamy „Kodeksu Etyki Pracownika”, który przejrzyście określa zasady postępowania zarówno w relacjach z Kontrahentami, jak i w stosunkach wewnętrznych.

Nasze naczelne zasady to: równość, szacunek, przejrzystość i wzajemne zaufanie.

Spółka dba o rozwój swoich Pracowników poprzez realizację licznych programów szkoleniowych opartych na doświadczeniach Grupy Danish Agro. Rozwijamy się zarówno w zakresie specjalistycznych tematów z dziedziny produktów dla rolnictwa jak i rozwoju personalnego. Organizujemy konkursy i kampanie sprzedażowe, których celem jest zwiększenie motywacji i zaangażowania Pracowników przy realizacji celów Spółki.

Oprócz ludzi z doświadczeniem Spółka stawia również na młodych - po studiach lub w ich trakcie proponując udział w programach rozwoju dedykowanych osobom wchodzącym na rynek pracy.

Jeżeli uśmiech jest nieodłączną częścią Ciebie, a wiara w marzenia dodaje Ci siły i gotowości do działania- czekamy właśnie na Ciebie. 

Rozwiń skrzydła, uwolnij swój potencjał i dołącz do nas. 

Jesteśmy Polish Agro. 
Możesz nam zaufać. 

Szukamy pracowników na stanowiska:

Doradca Agrotechniczny