Mathias Eisert

Mathias o Polish Agro: 

„Jednym z najbardziej szczególnych aspektów pracy w Polish Agro jest to, że jesteśmy organizacją bez hierarchii. Najmłodsi członkowie naszego zespołu zachęcani są do wyartykułowania swojej opinii, zadając pytania albo proponując nowe rozwiązania. Od każdego oczekujemy, że aktywnie kontrybuuje do naszego rozwoju opartego na dobrych relacjach z rolnikami”.

O Mathiasie

Mathias jest założycielem firmy Polish Agro i zarządza jej całokształtem. Chętnie doradza gospodarstwom w zakresie optymalnego zarządzania ryzykiem związanym z Kontraktacja Nawozów oraz Sprzedażą Płodów Rolnych. 

Jest wizjonerem i ekspertem w dziedzinie Marketingu, Strategii Korporacyjnej i Cyfrowej oraz Bulk Commodities, a także ich pochodnych narzędzi. Posiada 12-letnie doświadczenie w pracy w firmach dystrybucyjnych sektor Agro na rynku polskim jak i niemieckim na najwyższych stanowiskach zarządczych. Włada biegle językiem niemieckim, angielskim  i polskim.

Mathias obecnie jest uczestnikiem najbardziej prestiżowego i elitarnego na świecie programu MBA na uczelni INSEAD. Na bieżąco inspiruje się uczelnią Harvard Business School (USA) i ukończył również uczelnie w Australii (Masters’ degree), w Polsce (Licencjat) jak i w Niemczech (Masters’ degree). Prywatnie Mathias uwielbia spędzać czas z żoną oraz z  Alex’em i Emmuską. Fascynuje się myślistwem, domowymi wyrobami mięsnymi i uwielbia majsterkować w drewnie. Wspólnie z rodziną angażuje się charytatywnie w lokalną społeczność gminy Dobrcz.