Mathias Eisert

Mathias o Polish Agro: 

„Jednym z najbardziej szczególnych aspektów pracy w Polish Agro jest to, że jesteśmy organizacją bez hierarchii. Najmłodsi członkowie naszego zespołu zachęcani są do wyartykułowania swojej opinii, zadając pytania albo proponując nowe rozwiązania. Od każdego oczekujemy, że aktywnie kontrybuuje do naszego rozwoju opartego na dobrych relacjach z rolnikami”.

O Mathiasie

Mathias jest Prezesem i założycielem firmy Polish Agro, firmy która wzrosła w zaledwie 6 lat rentownie od zera do pół miliarda złotych obrotu. Mathias chętnie doradza gospodarstwom w zakresie optymalnego momentu kontraktacji nawozów oraz sprzedaży płodów rolnych. 

Jest wizjonerem i ekspertem w dziedzinie Marketingu, Strategii Korporacyjnej i Transformacji Cyfrowej. Fascynuje się też wszystkimi ‘Bulk Commodities’ (czyli globalnym handlem Zbożami / Nawozami, itd., itp.), a także ich pochodnymi narzędziami. Posiada 15-letnie doświadczenie w pracy w firmach dystrybucyjnych w sektorze Agro na rynku polskim jak i niemieckim na najwyższych stanowiskach zarządczych. Włada biegle językiem niemieckim, angielskim i polskim.

Mathias jest absolwentem najbardziej prestiżowego i elitarnego na świecie programu Global Executive MBA na uczelni INSEAD (Francja | Singapur | Abu Dhabi). Studiował również na Harvard Business School (Boston, MA) i ukończył uczelnie w Australii (Masters’ degree), w Polsce (Licencjat) jak i w Niemczech (Masters’ degree). Wszystkie studia ukończył z wyróżnieniem. Podczas studiów w Sydney otrzymał Medal Dziekana za doskonale wyniki naukowe w Western Sydney University, był wśród najlepszych 2% z 30.000 studentów.

Prywatnie Mathias uwielbia spędzać czas z żoną Edytą oraz z mega - dziećmi Alex’em i Emmuśką. Fascynuje się myślistwem, domowymi wyrobami mięsnymi i uwielbia majsterkować w drewnie. Wspólnie z rodziną stworzył markę #Eisertówka, z którą angażuje się charytatywnie w lokalnej społeczności gminy Dobrcz oraz w domach dziecka.