Wiosna

Wraz z nastaniem wiosny rusza wegetacja roślin uprawnych.

Czas spoczynku roślin uprawnych w okresie zimy, w którym to są one narażone przede wszystkim na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych dobiega końca. W okresie zimowego spoczynku ich funkcje życiowe ograniczone są do minimum i z reguły rośliny przetrzymują ten czas. Zdarza się jednak coraz częściej, że kondycja roślin po zimie jest zła należy wtedy dokonać analizy plantacji i podjąć zdecydowane kroki. W najgorszej opcji dokonuje się likwidacji plantacji, w najlepszej – to czas na podjęcie decyzji, jak wpłynąć na wzrost plantacji rozpoczynając od dobrego dla nich startu, a kończąc zdrowym i obfitym plonem.

Bardzo istotne jest prowadzenie zdrowej i wydajnej plantacji. Na rynku obecnych jest bardzo wiele firm, które proponują nam różnego rodzaju środki do produkcji rolnej, z grup: herbicydów, fungicydów, insektycydów, regulatorów wzrostu oraz nawozów dolistnych.

Przedstawiamy Państwu propozycję naszej firmy, która została opracowana w oparciu o ścisłą współpracę z naszymi partnerami handlowymi.

Należy jednak pamiętać, że ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa i zapoznać się z każdą etykietą zastosowanego środka.   

 „Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu” 
 „Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie”