Wiadomości

Pokaż nowość

« Cofnij


Jurek Owsiak wręczył Złote Serduszko nr 4 Polish Agro

16.02.2023

Dzisiaj, 16 lutego, Jurek Owsiak odwiedził naszą bydgoską siedzibę, by spotkać się z zespołem Polish Agro i uroczyście wręczyć Złote Serduszko, które wywalczyliśmy w trakcie 31. Finału WOŚP. To już drugie Złote Serduszko w firmowej kolekcji.

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców stanowi jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych podczas Finału WOŚP. Złote Serduszka stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób prywatnych i firm w dotychczasowej historii Fundacji. W tym roku Polish Agro wylicytowała Złote Serduszko nr 4 na kwotę 242 323 zł. 


Odbierając Złote Serduszko z rąk Jurka Owsiaka – Prezesa Zarządu Fundacji WOŚP, Mathias Eisert – Prezes Spółki powiedział:

- W Polish Agro wierzymy, że rozwój naszej firmy i zrównoważony rozwój, wyniki biznesowe są ze sobą połączone. Jesteśmy przekonani, że możemy prowadzić ten biznes i jednocześnie przyczynić się do tego, by ten świat był trochę lepszym miejscem. Robimy to, bo szczerze zależy nam na tym, aby coś zmienić. 

Zwracając się do Prezesa Fundacji WOŚP mówił:
- Jesteśmy bardzo wdzięczni i zaszczyceni, że tutaj jesteś. Cieszymy się także, bo to Złote Serduszko jest sukcesem całego zespołu. Jesteśmy gotowi do tego, by w kolejnych edycjach akcji WOŚP ponownie walczyć w imieniu całej społeczności rolniczej o następne serduszka. 

Jurek Owsiak nie krył radości z efektów tegorocznego Finału:
- Bardzo dziękujemy, że licytujecie po raz kolejny i że z nami jesteście. Tegoroczny Finał był niezwykły, emocjonujący i naprawdę bardzo piękny. Biorąc pod uwagę kwoty deklarowane, już dziś z całą pewnością możemy powiedzieć, że wygramy z sepsą. I to jest najważniejsze. 


Polish Agro wsparła finałową licytację WOŚP w ostatnich dwóch latach na łączną kwotę 365.446 zł. Poza udziałem w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, przekazaliśmy także na aukcje WOŚP wyjątkową koszulkę oraz szalik FC Barcelony z autografem legendarnego piłkarza - Leo Messiego oraz firmowe T-shirty Polish Agro opatrzone autografem Jerzego Owsiaka.

Tegoroczny 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 29 stycznia 2023 r. pod hasłem „Wygramy z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych”.  Wszystkie środki zebrane podczas tegorocznego Finału przeznaczone zostaną na walkę z sepsą. 

#StrongerTogether

Fot. Przemysław Obarski

Polecamy relację filmową na YT

https://www.youtube.com/watch?v=kKQt3svnAdI

Media o wydarzeniu:

https://www.agrofakt.pl/jurek-owsiak-wreczyl-zlote-serduszko-firmie-polish-agro/

https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/zlote-serduszko-nr-4-dla-firmy-polish-agro

https://tygodnikbydgoski.pl/wydarzenia/jurek-owsiak-przywiozl-zlote-serduszko-nr-4-do-bydgoszczy-wylicytowala-je-firma-polish-agro

https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/tag/polish-agro-bydgoszcz

https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,29475658,jurek-owsiak-wreczyl-firmie-z-bydgoszczy-zlote-serduszko.html

https://expressbydgoski.pl/firma-polish-agro-z-centrala-w-bydgoszczy-wylicytowala-zlote-serduszko-wosp-za-blisko-243-tys-zlotych-zdjecia/ar/c1-17298861

https://pomorska.pl/firma-polish-agro-z-centrala-w-bydgoszczy-wylicytowala-zlote-serduszko-wosp-za-blisko-243-tys-zlotych-zdjecia/ga/c1-17298861/zd/64960393