Dlaczego Polish Agro?

W Polish Agro cenimy dynamikę, energię i chęć rozwoju!

Pomagamy wzrastać młodym talentom, zapewniając im pracę, w której mogą rozkwitać. Razem z naszym zespołem rozwijamy polskie rolnictwo, aby konkurowało ze światowym!


Wiemy, że najcenniejszy kapitał naszej Spółki to kapitał ludzki. Dzięki naszym Pracownikom rozwijamy się i odnosimy sukcesy.
Ważne jest dla nas wzajemne wsparcie, zaufanie i pomoc. Wierzymy, że tylko w dobrze współpracującym zespole możliwe jest osiąganie sukcesów w dzisiejszym biznesie. Naszym pracownikom oferujemy możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy oraz umiejętności. Dodatkowo zapewniamy pakiet benefitów pozapracowych, dbając tym samym o poczucie bezpieczeństwa naszego zespołu. 

Swoje umiejętności możesz rozwijać w wybranym przez Ciebie dziale.  
W Polish Agro wybór należy do Ciebie. 

,,Praca doradcy agrotechnicznego daje duże możliwości rozwoju, swobodę działania i wsparcie merytoryczne. Lubię bardzo pracę z ludźmi, firma wspiera mnie w różnych inicjatywach z tym związanych. Bardzo fajna, zgrana ekipa pracowników. Ciekawe szkolenia.''Zuzanna Wysocka, Doradca Agrotechniczny. 

,,Bardzo miła atmosfera, całe zaplecze wspierających Cię ludzi. Świetne szkolenia w terenie oraz wyjazdy na poletka.''- Marta Szterk, Koordynator Sprzedaży

,,Bez wątpienia jestem uosobieniem dynamizmu firmy- zaczynałem na stanowisku magazyniera, a teraz jestem kierownikiem!''- Miłosz Szulc, Kierownik ds. Operacyjnych 

Zatrudniamy najlepszych  i zapewniamy im jak najlepsze warunki rozwoju zawodowego i osobistego. 
Kluczem do sukcesu jest odwaga w podejmowaniu wyzwań, umiejętność poszukiwania rozwiązań i systematyczność. 

Jeżeli uśmiech jest nieodłączną częścią Ciebie, a wiara w marzenia dodaje Ci siły i gotowości do działania- czekamy właśnie na Ciebie. 

Rozwiń skrzydła, uwolnij swój potencjał i dołącz do nas. 

Jesteśmy Polish Agro. 
Możesz nam zaufać. 

Aktualne oferty pracy:

Doradca Agrotechniczny - Woj. Warmińsko-Mazurskie 

Specjalista ds. Rozliczeń i Faktoringu - Bydgoszcz

Magazynier / Pracownik utrzymania obiektu - nowy oddział: Kleszczewo Kościerskie gm. Zblewo

Koordynator sprzedaży - Bydgoszcz / Gdańsk / Golub Dobrzyń